porselen-mutfak-tezgahi

Neden Porselen Mutfak Tezgahı
Seçmeliyim ?

26 MAYIS 2022

porselen-mutfak-tezgahi
porselen-mutfak-tezgahi

Bu yazımızda, mutfak tezgahları içerisinde son dönemde gittikçe yükselen bir trend olan porselen tezgahların neden tercih edildiği ve edilmesi gerektiği ile ilgili bilgileri derledik, iyi okumalar…

Bir mutfağın kalbini oluşturan, onu yaşayan bir mutfak haline getiren şey hiç kuşkusuz ki mutfak tezgahıdır. Mükemmel ve mutlu sofraların yolculuğunun başladığı mutfak tezgahları, mutfakta geçirdiğimiz vaktin çoğunu kaplamakta ve bu nedenle de fark ettiğimizden daha fazla önem taşımaktadır.

porselen-mutfak-tezgahi
porselen-mutfak-tezgahi

Porselen Mutfak Tezgahı Dayanıklı Mıdır?

Binlerce yıl önce, Çin’de başlayan porselenin yolculuğu ateşten ve kilden başlamış olsa da bugün, üretim teknolojisinin gelişmesi ile birlikte çok daha geniş bir kullanım alanına ve dağıtım ağına sahip hale gelmiştir.

Porselenin daha dayanıklı ve daha büyük ebatlarda üretiminin kolaylaşması ile birlikte, mutfak tasarımındaki kullanım alanı da genişlemiş ve nihayetinde mutfak tezgahlarının gözdesi porselen tezgahlar olmuştur. Porselen tezgahların diğer mutfak tezgahlarına olan üstünlükleri onu hem essiz bir seçim hem de estetik bir duruş sahibi de yapmıştır demek yanlış olmayacaktır.

porselen-mutfak-tezgahi

Hijyeniktir, pastanızı tezgahın üzerinde yapabilirsiniz.

Porselen Mutfak Tezgahı
Leke Tutar Mı?

Porselen tezgahlar, özellikle diğer tezgahlardan çok daha az bakım gerektirmesi nedeni ile kullanıcılara eşsiz bir kolaylık sağlamaktadırlar.

Yüksek sıcaklığa dayanıklı porselen tezgahlar, darbelere ve çizilmelere karşı çok yüksek dirençlidir. Bunun yanı sıra, neme karşı olan özel direnci ile bakteri ve mantar oluşmasını engelleyerek kullanıcılara insan sağlığı için tamamen zararsız ve hijyenik bir alternatif oluşturmaktadırlar.

Porselen tezgahların, kir ve leke tutmaması dolayısıyla temizliğinin ve bakımının da kolay oluşu, mevcut mutfak tezgahı seçenekleri arasında ön plana çıkmalarını sağlamaktadır.

 

porselen-mutfak-tezgahi

Porselen Mutfak Tezgahı Renkte Solma Yapar Mı?

Birbirinden göz alıcı renk ve tasarımlarla üretilen porselen tezgahların, güneş ışını ya da uzun süre kullanım gibi nedenlerle renklerini kaybetmiyor oluşu da onların bir ömür kullanılabilir olmasını sağlamakta ve bu yüzden mutfak tasarımında akıllı bir yatırım olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gerek iç gerekse de dış mekan tasarımlarında kullanabileceğiniz porselen mutfak tezgahları, sunduğu dayanıklılık ve görsel şölen ile, hayalinizdeki mutfağa kavuşmanızı ve uzun yıllar sorunsuzca tadını çıkarmanızı sağlayacaktır…

Yukarıdaki videolardan kullanıcı deneyimlerine göz atabilirsiniz.

Porselen Mutfak Tezgahı Tasarımları

Porselen mutfak tezgahı tasarımları olarak Lamar Porselen size sadece 3D tasarımlar sunmaz hayallerinizi gerçeğe dönüştürür. Lamar Porselen olarak mutfak tezgahı modellerimizi inceleyebilir; beğendiğiniz porselen modellerimiz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

porselen-mutfak-tezgahi
porselen-mutfak-tezgahi
porselen-mutfak-tezgahi
porselen-mutfak-tezgahi
porselen-mutfak-tezgahi
porselen-mutfak-tezgahi
porselen-mutfak-tezgahi
porselen-mutfak-tezgahi

Mutfak Tezgahı Lamar Porselen

A sınıfı yanmaz malzemeler arasında olan porselen taşı fabrika şartlarında parlatılabilir ve günlük temizliğinizle birlikte ilk günkü parlaklığını korumaktadır. Kalıcı leke ve iz oluşturmayacak şekilde üretilen porselen malzemesi darbelere dayanıklı olmakla birlikte aşınmaya ve çizilmeye de dayanıklıdır. Mutfak tezgahı lamar porselen olarak mermer, granit, lamar, çimstone, silestone ve dekton mutfak tezgâhları plakalarının satışını yapmaktayız. 

Mutfak Tezgahı Modelleri

Mutfak tezgahı modelleri lamar porselen İstanbul bölgesinde en geniş ürün yelpazesine sahip firma olma özelliğini korumaktadır. lamar porselen tezgah üst düzey dayanıklı, su geçirmeyen, yıllarca kalitesinden bir şey kaybetmeden kullanılan ve kusursuz işçilikte olan tezgahları ile en kaliteli hizmeti sunmaktadır. İstanbul’da yaşıyor veya İstanbul dışında yaşayıp sitemizde bulunan birbirinden şık ve estetik mermer mutfak tezgâhlarından birini istiyorsanız, mutfağınızı yeniden dekore etmek için en doğru adresi buldunuz. İstanbul ve şehir dışına mutfak tezgâhı satışı yapan lamar porselen Tezgâh, lüks evlerin en çok beğendiği tezgâh modelleri ile sektörün en gözde firmasıdır. İstanbul mutfak tezgâhı firması olarak geniş ürün yelpazemizle mutfağınıza en çok yakışan mutfak tezgâhlarının plakalarını satıyoruz. Mutfak tezgâhı modelleri İstanbul tezgâhta hayallerinizin ötesinde şıklık ve kalitededir. Konutlarınızın en önemli bölümü olan mutfağınızda ferahlığı ve şıklığı yaşamak için İstanbul mutfak tezgâhı, İstanbul Mermer Mutfak Tezgah Modellerimizi inceleyiniz. Görebileceğiniz en göz alıcı mutfak tezgâhı İstanbul modelleri için doğru adrestesinizdir. Kimyasallardan, darbelerden ve ısıdan etkilenmeyen en kaliteli mutfak tezgâhlarını en ekonomik fiyatlarla alacak, mutfağınızın şık bir hale getirebilirsiniz. Ankara lamar Mutfak Tezgah Modelleri her zaman müşteri memnuniyeti için çalışan ve kaliteli hizmetleri ile ilk tercihler arasında olan güvenilir ve işini en iyi yapan bir firmadır. Yüksek kaliteyi ekonomik fiyatlarla alabilir, yepyeni mutfak dekorasyonunuzla evinizi konforlu bir hale getirebilirsiniz. İzmir lamar Mutfak Tezgah Modelleri, Çimstone mutfak tezgahı, lamar mutfak tezgahı, Granit mutfak tezgahı ve tüm porselen mermer mutfak tezgah modellerimiz showroomlarımızdan seçeceğiniz plakalarımızla mutfaklarınızı dizayn edebilirsiniz. Mutfak tezgahı modellerimiz müşterilerimizin isteği doğrultusunda düz baza veya alınlı olarak hazırlanır, tüm mutfak tezgahı ürünlerinde garanti belgesi verilmektedir. Antalya lamar Mutfak Tezgah Modelleri; Mutfak tezgahı, kuaför tezgahları, okul, hastane, lokanta, kurumlar, kooperatifler, turistik tesisler, vb. için çok hilton lavabo karşılama bankoları, evyeli lavabo dökümü için İstanbul Ataşehir ve İstanbul Sancaktepe showroomlarımızda porselen mermer plaka satışlarını yapmaktayız. İstanbul lamar Mutfak Tezgah Modelleri, İstanbul porselen Mutfak tezgahı, alanında faaliyet yürüten lamar porselen firmamız, mobilyadan ışıklandırmaya, mutfak tezgahlarından banyo tezgahlarına, mutfak içi modern dekorasyona kadar müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız…

Lamar Porselen Mutfak Tezgahı Fiyatları

Lamar Porselen Mutfak Tezgahı Fiyatları, özgün sert yüzey malzemesidir… mühendislerce ve mimar sıkça tercih edilme sebebi; dayanıklı, estetik, hijyenik, yaşam alanları için kullanılmasıdır. Kullanıldığı mekanlarda da hem kısa vadede hem uzun vadede katma değer katarak gün geçtikçe iç mimari projelerdeki önemini arttırmaktadır. lamar Mutfak Tezgah Çeşitleri İstanbul’un Marmara Bölgesi’ndemüşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak firmamız, sizlerle birlikte porselen mermer sektöründeki yenilikleri takip ederek faaliyetlerini lamar porselen mermer mutfak tezgahı plaklarının satışını sürdürmeye devam etmektedir.

 

 

 

Daha fazla uygulama görselleri ve farklı yüzey kaplama tasarımlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

porselen-mutfak-tezgahi
Copyright © 2022 Web Tasarım.