porselen-mutfak-tezgahi

Mutfak Tasarımı ve Trendleri

22 MART 2023

mutfak tasarımı
lamar

Konu yeni bir mutfak tasarımı olunca, en son trendlerden haberdar olmak önemlidir. Bu trendler sadece ilham vermekle kalmaz, aynı zamanda mutfağınızın hem işlevsel hem de modaya uygun olmasını sağlar.

mutfak tasarımı

2023 ve Sonrası İçin En İyi
Mutfak Tasarımı

Sürdürülebilir malzemeler: İnsanlar çevreye karşı daha bilinçli hale geldikçe, mutfak tasarımında sürdürülebilir malzemelerin kullanımına yönelik artan bir eğilim var. Buna geri kazanılmış ahşap, geri dönüştürülmüş metal ve porselen dahildir.

mutfak tasarımı

Mutfağınıza değer katmanız için tasarlandı.

Mutfak tasarımı için yalnızca bir tür malzeme seçmek yerine, daha eklektik bir görünüm için karıştırmayı ve eşleştirmeyi düşünün. Örneğin, Lamar porselen mutfak tezgahını bir duvar kağıdı ile eşleştirebilirsiniz.

İki renkli dolap: Üst dolapların bir renk, alt dolapların başka bir renk olduğu iki renkli dolap, şu sıralar popüler bir trend. Bu, özellikle zıt renkler seçerseniz, mutfağınıza biraz görsel ilgi katmanın harika bir yolu olabilir.

mutfak-tasarımı

Doğal ve Göz Alıcı Mutfak Tasarımları.

Mutfak tasarımında cesur tasarımlar, mutfağınıza biraz kişilik katmanın harika bir yoludur. 2023’de porselen mutfak tezgahları tercihleriniz arasında olabilir.

Akıllı cihazlar: Teknoloji ilerlemeye devam ettikçe, giderek daha fazla cihaz bağlantılı ve “akıllı” hale geliyor. Buna entegre dokunmatik ekranlı buzdolapları, telefonunuzdan kontrol edebileceğiniz fırınlar ve hatta otomatik olarak açılıp kapanan musluklar dahildir. Bu akıllı cihazlar yalnızca rahatlık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda enerji tasarrufuna da yardımcı olabilir.

sapien stone pietra grey 3

Açık mutfaklar: İnsanlar evde daha fazla zaman geçirmeye devam ettikçe, açık mutfaklar giderek daha popüler hale geliyor. Bunlar verandada bir ızgara kadar basit veya lavabo, buzdolabı ve ocak içeren eksiksiz bir porselen ada tezgah kadar ayrıntılı olabilir.

Gizli depolama: Minimalizmin yükselişiyle birlikte mutfakta gizli depolamaya doğru bir eğilim var. Bu, sürgülü kapıları olan bir kiler veya açılır kapanır tepsili dolaplar şeklinde olabilir. Gizli depolama, mutfak tasarımınızın dağınık görünmemesine yardımcı olur.

 

Lamar Porselen mutfak tasarım trendleri ve kullanıcı deneyimleri.

Genel olarak, 2023 ve sonrası için mutfak tasarım trendleri sürdürülebilirlik, karışık malzemeler ve akıllı teknolojiye odaklanıyor. Bu unsurlardan SRA Stone Gallery bünyesinde bulunan Lamar porselen mutfak tezgahını dahil ederek evinizin kalbi olacak şık ve işlevsel bir alan oluşturabilirsiniz.

sapien stone premium white 3
sapien stone premium white 4
Roome
sapien stone calacatta light 2

Daha fazla uygulama görselleri ve farklı yüzey kaplama tasarımlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

lamar