Ölçü
320 x 80 cm
Kalınlık
15 mm
Naturel
Cilalı

Lamar Porselen : VERSACE GOLD

Versace Gold Porselen Mutfak Tezgahı | Mermer | m2 Fiyatı 

Versace Gold Porselen

Versace Gold altın sarısı rengiyle sizi büyüleyecek. Hayal dünyanızın sınırlarını yeniden çizeceksiniz. Altın sarısı yüzey, açık ve kapalı renk çizgilerle bütünleşince nefes kesici bir ortam meydana geliyor. Farkını gerçekten yaşayacaksınız.

Versace Gold Porselen Fiyatı

Türkiye’den çıkarılan en değerli ürünlerden biri olan Versace Gold , en uygun fiyatlarla bir tık uzağınızda. Hemen sipariş verin ve altın renginin bu ahenkli ve nefes kesen güzelliğini iliklerinizde hissedin.

Versace Gold Porselen Plaka Fiyatı

Altın sarısının bu büyülü dünyasında sizin de yeriniz hazır. Dilerseniz versace gold porseleni plakalar halinde kestirebilir ve istediğiniz ölçülerde sahip olabilirsiniz. Gerisi sizin hayal gücünüze kalmış.

Versace Gold Mermer Fiyatı

Altın sarısının büyülü dünyasında yerinizi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Versace Gold Mermer Plaka Fiyatı

Altın sarısının harikulade tasarımı olan versace gold mermere şimdi plakalar halinde de sahip olabilirsiniz. Plaka halinde versace gold mermere sahip olabilmek için hemen iletişime geçin.

Versace Gold Mermer m2 Fiyatı

Versace Gold mermere m2 hesabıyla da kestirebilir ve dilediğiniz ölçülerde sahip olabilirsiniz. En uygun fiyatla muhteşem versace gold’unuza sahip olmak için hemen iletişime geçin.

Versace Gold Mermer Fiyatları

Altın sarısının diğer renk çizgilerle ahengini ortaya koyarak bambaşka bir dünyanın kapısını açan Versace Gold mermere , en uygun fiyat ve seçeneklerle sahip olabilmek şimdi bir tık veya bir alo uzağınızda….

Versace Gold Mermer Özellikleri

Altın sarısı yüzey, açık ve kapalı renk çizgilerle birleşince hayal dünyanızı muazzam bir güzelliğe garkediyor. Zamansız ve çok özel tasarımlarınız için size harika bir yaşam alanı vaat ediyor. Isıya, neme, kırılmaya, kirlenmeye dayanıklı yapısıyla çok uzun yıllar kullanma garantisi veriyor. Versace Gold sahibi olunca sizi gerçekten kıskanacaklar.

© 2022 Sra Stone Gallery. All Rights Reserved.