Ölçü
320 x 80 cm
Kalınlık
15 mm
Naturel
Cilalı

Lamar Porselen : SUPER WHITE

Super White Porselen Mutfak Tezgahı | Mermer | m2 Fiyatı 

Super White Porselen

Beyazın masumiyeti grinin asaleti ile birleşirse ne olur? İşte bu sorunun cevabını Super White porselenden öğreniyoruz. Sonuç mükemmel. Beyaz levha üzerine insivible White’in aksine beyazı adeta görünmez yapan değil, gri ile beyazı eşit derecede ortaya çıkaran eşsiz bir ürün. Beyaz levha üzerine gri kıvrımlar , porselene doğal mermer taş havası verir. Super White porselen evinizi beyazın masumiyeti ve grinin kendine özgü ihtişamı ile bambaşka bir güzelliğe eriştirir. Dayanıklı yapısıyla en çok tercih edilen ürünlerden biri olma yolunda hızla ilerliyor.

Super White Porselen Fiyatı

Kalite ucuz değil uygun fiyatlı olur. Super White porselen Sırastone ile en uygun fiyat avantajıyla sizinle buluşuyor. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Super White Porselen Plaka Fiyatı

Dilerseniz Super White porseleni plakalar halinde kestirerek dilediğiniz ölçülerde sahip olabilirsiniz. Gerisi sizin hayal dünyanıza kalmış. En güzel en zamansız tasarımlar sizi bekliyor. Siz de bu muhteşem ürünü kaçırmayın. Evinizi bu muhteşem güzellikten mahrum etmeyin.

Super White Mermer Fiyatı

Super White mermer-porselen en uygun fiyat seçenekleriyle şimdi sırastone’da. Hemen gelin hem alırken kazanın ,hem de uzun yıllar bu dayanıklı ürünü kullanarak kazanın.Böyle şeylere artık para ödemeyin. Uygun fiyatlarımızı öğrenmek için hemen iletişime geçin.

Super White Mermer Plaka Fiyatı

Plakalar halinde süper white’a sahip olmak bir ayrıcalıktır. İstediğiniz ölçüde sahip olursunuz ve siz de harika bir tasarım ortaya koyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir alo veya bir tık yardımıyla bizimle iletişime geçmek…

Super White Mermer m2 Fiyatı

Super White porselen-mermer m2 fiyatları sırastone farkıyla sizlerle. Lamar’ın bu eşsiz rüya eserine siz de hemen sahip olun. Eviniz bunu çok sevecek.

Super White Mermer Fiyatları

Kalite ucuz değil uygun fiyatlı olur. Super White en uygun fiyatlar ve Lamar farkıyla Sırastone’da. Hem alırken uygun fiyatla kazanın.Hem de dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanarak kazanın. Super White porselen fiyatlarını öğrenmek ve uygun koşullarda bu eşsiz ürüne sahip olmak için bizimle iletişime geçin.

Super White Mermer Özellikleri

Beyaz levha üzerine gri damarlar ve desenler ile eşsiz bir porselendir süper White. Evinize eşsiz bir güzellik katar. Beyazın masumiyetini adeta yaşatır. Neme, ısıya, ultraviyole ışınlara, kırılmaya, çizilmeye, kirlenmeye dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım avantajı sunar. Siz de bu harika ürüne sahip olabilmek için bizimle iletişime geçin.

© 2022 Sra Stone Gallery. All Rights Reserved.