Rome Porselen Mutfak Tezgahı Modeli

Beyazın ışıltısını her mekana taşıyın. Rome.

Ölçü
320 x 80 cm
Kalınlık
15 mm
Naturel
Cilalı

Lamar Porselen : ROME

Rome Porselen Mutfak Tezgahı | Mermer | m2 Fiyatı 

Rome Porselen

Beyazın nefes kesici ışıltısını Rome ile her yere taşıyın. Yaygın gri damarlar, parlak levhanın şık görünümünü vurgulamak için beyaz fon yüzeyi süslüyor. Uğraşılmamış, doğal çizgilerin dağılımı hem gözü yormuyor hem de ortama çok rahat uyum sağlıyor. Özellikle banyo tezgahı için tercih edilebilmektedir.

Rome Porselen Fiyatı

Beyazın zarafet ve inceliğinizi evinize yansıtan Rome porselen şimdi en uygun fiyatlarla Lamar’da. Rome porselene en uygun fiyatlarla sahip olmak için hemen iletişime geçin.

Rome Porselen Plaka Fiyatı

Beyazın ışıltısını evinize yansıtan Rome porseleni dilerseniz plaka şeklinde kestirerek istediğiniz ebatta sahip olabilirsiniz. Gerisi sizin hayal gücünüze kalmış. En güzel porselen modelleri sizi bekliyor…

Rome Mermer Fiyatı

Rome mermer en güzel en uygun fiyatlarla hizmetinizde. Beyazın açık renklerle dansına en uygun fiyatlarla sahip olmak için hemen iletişime geçin.

Rome Mermer Plaka Fiyatı

Beyaz ve açık renklerin uyumunu evinize yansıtan Rome mermere şimdi plaka halinde kestirerek istediğiniz ölçülerde sahip olabilir ve istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. Rome mermer plaka fiyatlarını öğrenmek ve en uygun fiyatlarla sahip olmak için bizimle iletişime geçin.

Rome Mermer m2 Fiyatı

Beyazın açık renklerle uyumu ile bambaşka bir dünyanın kapılarını açan Rome mermere m2 fiyatı ile de sahip olabilirsiniz. Beyazın ışıltısına en uygun fiyatlarla sahip olmak için bizimle iletişime geçin.

Rome Mermer Fiyatları

Beyaz rengin zerafetini evinize taşıyan Rome mermere en uygun fiyatlarla sahip olmak için iletişime geçin.

Rome Mermer Özellikleri

Rome mermer beyaz rengin açık renklerle uyumu ile zerafetini evinize ve özellikle banyonuza taşıyor. Rome mermer ısıya, neme, çizilmeye ve kirlenmeye karşı dayanıklıdır. Gözeneksiz yapısı sebebiyle çok az su tutar. Bu dayanıklı yapısı sebebiyle uzun yıllar kullanımı sayesinde cebinize de olumlu katkı yapar. Rome mermerin daha nice güzelliklerini keşfetmek için mağazamıza gelin veya iletişime geçin. Beyazın mükemmelliği evinize zarafet katsın…

© 2022 Sra Stone Gallery. All Rights Reserved.