Ölçü
320 x 80 cm
Kalınlık
15 mm
Naturel
Cilalı

Lamar Porselen : MACCHIA

Macchia Porselen Mutfak Tezgahı | Mermer | m2 Fiyatı 

 

Macchia Porselen

Macchia’daki fildişi, karamel ve gri-kahverengi kombinasyonu ile evinize bambaşka bir hava katın. Beyaz yüzey üzerine fildişi, karamel ve gri-kahverengi seçenekleriyle hayallerinizin evini kurun. Levhanın kirli-beyaz tonu evinize yüksek yaşam hissi katacak…Hayal alemine bir kala Lamar Macchia Porselen

Macchia Porselen Fiyatı

Lamar Macchia Porselen çok nadide bir porselen parçadır. Bu kalite ancak bu fiyatlarla mümkün olabilirdi. Çünkü kalite asla tesadüfi değildir. Macchia nıza en uygun fiyatlarla sahip olabilmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Macchia Porselen Plaka Fiyatı

Efsanevi Macchia porseleni plaka olarak kestirebilir ve istediğiniz şekilde hazırlatarak fark yaratan özgün tasarımlarınızda mükemmel şekilde kullanabilirsiniz. Macchia ile fark yaratan tasarımlarınız için hemen iletişime geçin.

Macchia Mermer Fiyatı

Beyaz üzerine gri- kahverengi kıvrımlarıyla bir şaheser olab Macchia ‘nıza en uygun fiyatlarla sahip olabilmek için yapmanız gereken sadece bizimle irtibata geçmek. Hemen iletişime geçin Macchia’nızı beraber seçelim

Macchia Mermer Plaka Fiyatı

Efsanevi Macchia mermerinizi artık plaka olarak elde edibilirsiniz. Plaka olarak elde edeceğiniz Macchia mermerinizi en özgün tasarımlarda kullanmak gerçekten zevkli olacak..

Macchia Mermer m2 Fiyatı

Efsanevi Macchia mermerinizi isterseniz m2 olarak da elde edebilirsiniz.İstediğiniz Macchia mermerinize m2 üzernden uygun fiyatlarla sahip olabilmek için hemen iletişime geçin…

Macchia Mermer Fiyatları

Efsanevi Macchia mermerinize en uygun, en ucuz fiyatlarla sahip olmak istemez misiniz? O halde yapmanız gereken sadece iletişime geçmeniz yeterli. Gelin Macchia mermerinizi beraber seçelim….

Macchia Mermer Özellikleri

Macchia mermer  beyaz yüzey üzerine gri-kahverenginin ahengini hayatınıza katıyor. Kir pas tutmayan yüzeyi ayrıca ultraviyole ışınlara ve ısıya da son derece dayanıklı . Bütün bu özellikleri ve özgün renk tasarımıyla Macchia mermer evinize gerçek bir rahatlık havası veriyor.

© 2022 Sra Stone Gallery. All Rights Reserved.