Ölçü
320 x 80 cm
Kalınlık
15 mm
Naturel
Cilalı

Lamar Porselen : FRENCH GREY

French Grey Porselen Mutfak Tezgahı | Mermer | m2 Fiyatı 

French Grey Porselen

Evinizde otururken hayal alemine dalmak hoşunuza gider mi? Eğer cevabınız evetse en güzel seçiminiz French Grey. French Grey muhteşem gri levhalar üzerine çizgilerin dansıyla adeta sizi hayal alemine çağırıyor. Banyonuzda, mutfağınızda, salonda , kısaca yaşam alanınızın her yerinde rahatlıkla kullanacağınız muhteşem bir ürün French Grey..Bu muhteşem porselene en uygun koşullarda sahip olabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli…

French Grey Porselen Fiyatı

Sizi grinin hayal alemine çağıran French Grey Porselen, en uygun fiyat avantajlarıyla bir tık veya bir alo uzağınızda sizi bekliyor. Grinin en güzel tonlarıyla buluşmak için hemen bizimle iletişime geçin.

French Grey Porselen Plaka Fiyatı

Grinin en güzel tonlarıyla sizi hayal alemine davet eden French Grey’i şimdi plaka olarak kestirebilir ve istediğiniz ölçülerde sahip olabilirsiniz. Fiyat almak ve bu güzelliği yaşamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

French Grey Mermer Fiyatı

Grinin bütün güzel tonlarını yaşayarak hayal alemine dalacağınız French Grey mermer en uygun fiyatlar ve uzun kullanım avantajıyla Lamar Mermer’de. Ürünlerimizi görmek ve fiyat almak için bizimle iletişime geçin.

French Grey Mermer Plaka Fiyatı

Grinin çizgilerle dansı French Grey mermere şimdi plaka olarak kestirerek istediğiniz büyüklükte sahip olabilirsiniz. Gerisi hayal dünyanıza kalmış. En güzel tasarımlarınız için seçiminiz French Grey olsun.

French Grey Mermer m2 Fiyatı

French Grey’in eşsiz tasarımlarına şimdi m2 ölçüleriyle de sahip olabilirsiniz. Zamansız tasarımlarla hayatınızı güzelleştirin. Fiyat öğrenmek ve tasarımlarımızı görmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

French Grey Mermer Fiyatları

Şıklığı ve zarifliği ile grinin bütün tonlarını size sunan French Grey mermer, gözeneksiz yapısıyla sıvı geçirmez. Dayanıklı yapısıyla neme, ısıya, ışınlara , kirlenmeye ve çizilmeye karşı uzun yıllar kullanım avantajı sunar. Böylece cüzdanınıza da iyi gelir. Fiyat öğrenmek ve tasarımları görmek için bizimle iletişime geçin.

French Grey Mermer Özellikleri

Hayal alemine dalmayı sevenlerin tercihi French Grey mermer olmalıdır.Grinin bütün tonları ,çizgilerle adeta dans ediyor hissi verir. Dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım avantajı sunar. Gerisi sizin hayal dünyanıza kalmış. Farkı farkedenlerin tercihi French Grey mermer…

© 2018 All rights Reserved. Sra Stone Gallery