Ölçü
320 x 80 cm
Kalınlık
15 mm
Naturel
Cilalı

Lamar Porselen : CALACATTA

Calacatta Porselen Mutfak Tezgahı | Mermer | m2 Fiyatı 

 

Calacatta Porselen

Calacatta porselen, porselen tasarımlarda muhteşem detayları ile büyüleyen bir görünüm sunmaktadır. Beyaz porselen çeşitleri arasında, zamanı aşan klasik görünümler elde etmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği Calacatta porselen, çarpıcı bir şıklık oluşturmanız için etkin bir yüzey seçeneği oluşturmaktadır.

Calacatta Porselen Fiyatı

Calacatta porselen, geniş damarları ile pürüzsüz yüzeyi ve dayanıklılığı sayesinde çok amaçlı kullanıma uygundur. Kullandığınız her alanda çarpıcı bir estetik yakalamanızı sağlayacak olan porselen calacatta, plaka ve metrekare fiyatları ile de kullanım amacınıza uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Calacatta Porselen Plaka Fiyatı

Calacatta porselen kullanacağınız mekanın büyüklüğüne ve kullanmak istediğiniz tasarımın şekline göre farklı boyutlarda elde edebileceğiniz bir üründür. Zarif görüntüsü ile göz alan Calacatta porselen fiyatlarına dair bilgi almak için öncelikle kullanım alanı ve ölçeği belirlenmelidir. Detaylandırma ve fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Calacatta Mermer Fiyatı

Calacatta mermer dokulu bir porselen olarak iç ve dış mekan tasarımlarına kolaylıkla uyum sağlayabilen bir yapıya sahiptir. Benzersiz tasarımı ile, birbirinden farklı mekanlarda kullanılabilen ve kullanıldığı her mekana sonsuz bir ferahlık duygusu veren Calacatta fiyatları, projenin detayları dahilinde hesaplanmaktadır.

Calacatta Mermer Plaka Fiyatı 

Calacatta porselen sahip olduğu Romalı isme uygun bir şekilde tasarlanmıştır ve geniş plakalar halinde mat veya parlak seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Calacatta mermer görüntüsü veren yüzeyi, leke ve ısıya karşı dayanıklı oluşu ile yaşam tarzınızı yansıtabileceğiniz zarif bir seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır.

Calacatta porselen fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak adına bizimle iletişime geçebilir, sizin için özel olarak hazırlanacak fiyat bilgisi elde edebilirsiniz.

Calacatta Mermer m2 Fiyatı

Dış ve iç mekan tasarımlarında farklı bir stil yaratmak isteyenler için Calacatta mermer görünümlü porselenler, metrekare üzerinden de fiyatlandırılmakta ve yalnızca ev tasarımında değil aynı zamanda dekorasyon ürünlerinde de kullanılabilme şansını arttırmaktadır.

Calacatta Mermer Fiyatları

Calacatta porselen, asil duruşu ve zarif tasarımı ile tasarlayacağınız mekanları yaşayan alanlara dönüştürür. Porselen kullanımı yalnızca zamandan tasarruf etmenizi sağlamaz, ömürlük oluşları nedeni ile mali bir tasarruf sağlamanızı da mümkün kılar.

Calacatta Mermer Özellikleri

Calacatta mermer İtalya’nın en bilinen mermerlerinden biri olarak nam salmıştır. Calacatta porselen ise, Romalıların kullandığı bu mermerden ilhamla tasarlanmış ve yaşam alanlarını mükemmelleştirecek bir yapı ile satışa sunulmuştur.

Isıya, UV ışınlarına, lekelere ve bakterilere karşı dirençli olan Calacatta aynı zamanda renk değişimlerine karşı da dirençlidir ve uzun süre ilk günkü zarafetini koruyabilmektedir.

 

© 2022 Sra Stone Gallery. All Rights Reserved.